in

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Yıllar içerisinde dijitalleşen dünyada artık kredi başvuruları bile internet veya mobil uygulamalar üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Kredi başvuru seçenekleri de günden güne çoğalmaktadır. QNB Finansbank kredi başvurusu için dünyanın ilk kredi başvurusu yapılan Finansbank uygulaması KrediGO üzerinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank kredi başvurusu işleminiz onaylandığı takdirde şubeden ya da bankamatik üzerinden krediniz size teslim edilecektir.

QNB Finansbank Kredi Çeşitleri

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmadan aşağıda bulunan kredi fırsatlarını gözden geçirmelisiniz.

1- Doğum günü kredi seçeneği ile doğum günü ayınız içerisinde yararlanabileceğiniz özel olarak belirlenmiş faiz oranı ile sizlere fırsatlar sunmaktadır.

2- Kolay ödemeli kredi seçeneğiyle ihtiyacınız dahilinde düşük tutarlar ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

3- Tanışma kredisi seçeneği ile hangi bankanın müşterisi olup olmamanıza bakılmadan, QNB Finansbank üzerinden başka kredi almamanız koşulunda size özel kredi fırsatları sunulmaktadır.

4- 3 ay ödemesiz kredi ile ödemeye üç ay sonra başladığınız kredi fırsatlarına göz atabilirsiniz.

5- Borç transferi kredi seçeneği ile diğer bankalara ait tüm borçlarınızı QNB Finansbank kredi başvurusu yaparak tek bir çatı altına toplayabilirsiniz.

6- Kamu kredi çeşidi ile maaşınızı Finansbank’tan alıyorsanız ve kamu çalışanıysanız size özel kredi faiz oranları ile avantajlar sunulmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu İşlemleri

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmadan önce Finansbank’ın ihtiyaç kredisi için hesaplama sayfası bulunmaktadır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için seçenekleri Finansbank internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Taksit imkanlarını, vade zamanını ve faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Evlilik sürecinizden eğitime, tatil planlarınızdan sağlık problemlerinize ve yeni araba almak için birçok harcama yapmanız gereken konularda QNB Finansbank sizlere yardımcı olacaktır. Birçok bireysel kredi fırsatları ile beklentilerinize mutlaka katkı sağlayacaktır.

1- QNB Finansbank kredi başvurusu için QNB Finansbank hesabınız var ise uygulama üzerinden hemen başvur seçeneğine tıklayabilir ve başvurunuza anında yanıt alabilirsiniz.

2- QNB Finansbank kredi başvurusu için müşteriler 0850 220 85 73 numaralı telefon hattını arayıp 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirler. Başvurunuza dakikalar içerisinde QNB Finansbank’a özel telefon uygulaması KrediGO aracığıyla başvurabilirler. QNB Finansbank kredi başvurusu için KrediGO uygulamasını kullandıysanız sadece uygulamaya özel kredilere başvuru seçeneğiniz bulunmaktadır.

3- T.C kimlik numaranızı yazıp 5030’a SMS atarak da başvuru yapabilirsiniz. SMS sonucunuz bir ön onay olarak kabul edilmektedir.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

QNB Finansbank kredi başvurusu için gerekli birkaç evrak bulunmaktadır. Bu evraklar: kimlik belgesi, adres belgesi ve gelir belgesidir.

Genel olarak kimlik belgesi yani Nüfus cüzdanı ya da noterden tasdik edilmiş adres kayıt sistemine kayıtlı adresinizin güncel olması gerekmektedir. Adres bilginiz güncel değil ise son 3 ay içerisinde düzenlenmiş telefon faturası, elektrik faturası, su veya cep telefon faturanızın olması gerekmektedir.

Kredi seçeneğine göre farklı belgeler de talep edilmektedir. Bunlar: üzerinize kayıtlı tapu fotokopisi, kira kontratı, araç ruhsatı olabilir. Belgeler inceleme sonrasında QNB Finansbank tarafından teminat talep hakkı ya da ilave belge hakkı saklıdır.

Kredi Başvurusunda Dikkate Alınan Hususlar

1-QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilmeniz için ülkemizde yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. Bu nedenle 18 yaşının altındaysanız kredi başvurunuz reddedilecektir. Kredi almanız için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank’ın kredi politikalarını serbestçe değerlendirme hakkı da bulunmaktadır.

2- QNB Finansbank kredi başvurusu için dikkate alınan en önemli husus Findeks kredi notunuzdur. Geçmiş kredilerinizi nasıl ödediğinize ve kredi kartınızı nasıl ödediğinize dair finansal performansınıza ait bilgiler, Findeks kredi notu olarak belirlenmektedir ve kredi başvurusu yapılırken kredi notunuz büyük ölçüde dikkate alınmaktadır.

3- Finansbank kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için gerekli hususlardan birisi de ikametgâh adresinizdir. Bankanın kredi için bilgilendirme ya da farklı durumlarda size ulaşabilmesi için bir adrese ihtiyacı vardır. İş yeri adresinizi ya da ev adresinizi belirtmeniz gerekmektedir.

4- QNB Finansbank kredi başvurusu için gerekli olan son husus ise aylık gelirinizdir. Belgelendirilebilir bir geliriniz yoksa kredi başvurunuz reddedilir.

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranı: %0,79

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli- İstanbul

Telefon Numarası: 0 (212) 318 50 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu