in

Şekerbank Kredi Başvurusu

Evlerimizden çıkmadığımız, sosyal mesafeye uygun şekilde hayatımızı sürdürdüğümüz pandemi sürecinde ihtiyaçlarımızı karşılamanın en güvenli ve pratik yolu evden çıkmadan işlemlerimizi halletmektir. Evden çıkmadan ve sağlığınızı tehlikeye atmadan Şekerbank kredi başvurusu yapabilmeniz oldukça kolay bir işlemdir. Şekerbank, tereddüt yaşamadan,güvenilir bankacılık hizmetleri ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet vermeye çalışmaktadır. Geniş bankacılık hizmetleri ve cep dostu kampanyalarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmakta ve memnuniyet sağlamaktadır. Şekerbank kredi başvurusu siz değerli müşterilerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği ve pişman olmayacağı bir kredidir. Sadece Şekerbank kredi başvurusu yaparak size tanınan geniş imkânlar ile ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanızı mümkün kılmaktadır. Ayrıca Şekerbank kredi başvurunuzun kabul edilmesi sonucunda kişilere sağlanan esnek ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

Müşterilerine birçok ayrıcalık ve rahatlık sunan Şekerbank kredi başvurusunu yapmak sandığınız gibi günler süren bir işlem değildir, çok kısa bir süre içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizi düşünen bankanız sayesinde; şubeye gidip onlarca sayfa imzalamanıza, yüzlerce terleten soru yanıtlamanıza ve banka sırası beklemenize gerek kalmadan, internet üzerinden, Şekerbank mobil uygulamasından, Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak ya da SMS yolu ile kolayca Şekerbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank, sağlık açısından evden zorunlu olmadıkça çıkmamanın gerekli olduğu bu dönemde, şubeye gitmeden rahatlıkla kredi başvurusu yapabilme ayrıcalığı ve kolaylığı sunmaktadır. Şekerbank, Şekerbank kredi başvurusu aşamasında da memnuniyetinizi kazanmaya ve sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

Şekerbank Kredi Başvurusu İşlemleri

İnternet üzerinden Şekerbank kredi başvurusu yapabilmek için tek yapmanız gereken sekerbank.com.tr adresinden hemen başvur yazısına tıklamak ve ardından T.C. kimlik numaranız, vergi kimlik numaranız ve telefon numaranız başvuru talebinizi iletmek olacaktır.Böylece tek tıkla Şekerbank kredi başvurunuz işleme alınacaktır.

Şeker Mobil Şube uygulamasını, telefonunuzun mağazasından indirip sonrasında Şekerbank mobil ürünler kısmından başvurular menüsüne tıklayarak kolayca kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı yazın ve 1953’e gönderin böylece Şekerbank kredi başvurusu talebiniz kolaylıkla alınmış olacaktır.

Telefonunuzla 4447878’i arayarak, Şekerbank kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu işleme ek olarak ve hangi sistem üzerinden başvurduğunuz fark etmeksizin ,Şekerbank kredi başvurusu kontrollerinizi bu numarayı arayarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Yaşadığınız her hangi bir sorun, vade seçenekleri ve ödeme planı gibi konular hakkında müşteri danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Bankada uzun kuyruklarda saatlerce sıra bekleme, yüzlerce belge ve imza işleri ile uğraşmak yerine telefonunuzla kolayca ve bunun yanı sıra güvenle başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız, Şekerbank Kredi Başvurusu yapmanız için gerekli tek şey olacaktır.

Şekerbank kredi başvurusu için dikkate alınacak hususlar

  • Anayasada belirlendiği üzere reşit olma yaşı olan 18 yaş altındaysanız kredi kartı çıkartmanız olası değildir.18 yaşından küçükler için yalnızca ebeveynlerin ek kart çıkartması mümkündür. Şekerbank kredi başvurusu talebinde bulunabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
  • Bankanın vereceği kredi notunuz çok düşük sınırlarda olmamalıdır. Şekerbank kredi başvurusu yapabilmeniz için kredi notunuz normal düzeyde olmalıdır eğer kredi notunuz düşük ise kredi kartı alma ihtimaliniz azalabilir.
  • Gelir seviyenizin banka tarafından belirlenememiş olması ya da çok yüksek limitli krediye başvurmuş olmanız halinde, sizden ek olarak belge talep edilebilir.

Şekerbank Kredi Ayrıcalıkları

Şekerbank kredi başvurusu yaptığınız andan itibaren; bankanızın siz değerli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilir,her türlü ihtiyaçların giderilmesi konusunda kolaylık sağlayabilirsiniz. Şekerbank kredi başvurusu yapmanız sonucunda her alanda avantaj sağlayan hizmetler sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca bu tarz hizmet veren, müşteri odaklı bakış açısına sahip bir banka ile çalışmak, kendinizi şanslı ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.  Şekerbank Kredi Faiz Oranı: %75’ten başlayan faiz oranları

Şekerbak İletişim Bilgileri

ADRES: Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 1/1A, 34415 Kâğıthane İSTANBUL TELEFON: 0(212) 319 70 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu