in

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Alışveriş yaparken veya bir kuruma kaydolurken nakit sıkıntısı çektiğiniz bir dönemde iseniz kredi kartları oldukça kurtarıcı olabiliyor. Akbank kredi kartı başvurusu yapma planı bu gibi bir durumda aklınızdan geçebilir. Oldukça makul imkanlar sunan Akbank çok çeşitli kredi kartlarındansa iki çeşit kredi kartını tercih etmektedir. Bu sayede müşterilerde kafa karışıklığı yaratmaya da imkan tanımamaktadır. Aynı zamanda bu iki kredi kartının uzun süreli kullanımlarında daha yüksek limitlere çıkması ve avantajlarının artması da mümkün olmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu için Aşamalar

Akbank’ın ayrıcalıklı kredi kartlarını kullanmak için birkaç başvuru yöntemini deneyebilirsiniz. Öncelikle bankanın şubelerine gidip başvuru yapabilirsiniz. Fakat bu yöntemden daha kolay yöntemler de bulunmaktadır. Teknolojik yatırımlarıyla da dikkat çeken bir özel banka olan Akbank, kolaylıkları her aşamada hissetmenizi sağlamaktadır.

Akbank kredi kartı başvurusu için Akbank’ın internet sitesini kullanabilirsiniz. Kolaylıkla adım adım ilerledikten sonra anında kredi kartı başvuru sonucunuzdan haberdar olmanız mümkün olacaktır. Bu yöntemle banka sizi şubeye kadar yormayıp kredi kartını adresinize ulaştırmaktadır.

Akbank kredi kartı başvurusu için 4442525 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile kart talebinizi bildirmeniz de yeterli olacaktır. Bu sayede banka internet erişiminiz olmadığında da kolaylıkla faydalanabileceğiniz bir seçeneği size sunmaktadır. Şimdi Akbank’ın ayrıcalıklı kredi kartlarını kendi aralarında değerlendirebiliriz.

Axess Kredi Kartı

Axess kredi kartı, Akbank kredi kartı başvurusu yapacaklar için muhteşem bir seçenektir. Kredi kartınız ile 48 aya varan kredi kullanma hakkını da kazanmış olursunuz. Aynı zamanda Akbank kredi kartınızla hesaplar arası havale ve EFT işlemlerini de gerçekleşmeniz mümkün kılınmıştır. Bu sayede maddi sıkıntı yaşadığınız durumlarda birine para göndermeniz gerektiğinde hiçbir zorlukla karşılaşmanıza gerek kalmayacaktır.

Asıl noktaya değinecek olursak farklı bir kredi kartı kullanıcısı iseniz ve kredi kartınızın borcunu kapatamıyorsanız, Akbank kredi kartı başvurusu yaparak edineceğiniz Axess kart yardımıyla borçlarınızdan anında kurtulabilir ve 12 aya kadar taksitlendirme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Axess kartınız ile alışverişlerinizi temassız olarak da gerçekleştirebiliyor olacaksınız.

Wings Kredi Kartı

Wings kredi kartı, Akbank’ın çok fazla uçuş yapan müşterileri için özellikle çıkarmış olduğu bir karttır. Bu kart ile yaptığınız uçuşlardan puanlar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Axess kredi kartının tüm özelliklerine de sahip olan Wings karta başvuru yapmanız da aynı kolaylıktadır. Aylık geliriniz, TC Kimlik Numaranız ve size ait cep telefonu numaranızla anında Akbank kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Wings kredi kartı, sıklıkla seyahat edenler için ekstra avantajlar ve kampanyalar sunan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır. Uçuşlarınız ile elde edeceğiniz Mil Puanlarınızı biriktirerek, diğer seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Bu sayede Mil Puanlarınızı biriktirerek dünyayı dolaşabilirsiniz. Hem de yüklü bilet fiyatlarını en aza indirerek bunu yapabilmeniz mümkün kılınmıştır. Wings kart ile ilgili her türlü ayrıcalığı özel olarak incelemeniz için Akbank bir internet sitesini de sizlerin kullanımına açmıştır. Bu linki; https://www.wingscard.com.tr kullanarak detaylara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Akbank kredi kartları için Chip Para özelliğini de aktif kılmıştır. 1 chip para, 1 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Akbank kredi kartı başvurusu yapmış ve başvurunuza onay aldıysanız, kredi kartınız 200 Chip Para tanımlı olarak size ulaştırılmaktadır. Bu Chip Paraları, Akbank ve Axess anlaşmalı tüm mağazalarda kullanabilirsiniz.

İmkanlar bunlarla da sınırlı değil; Axess veya Wings kredi kartına sahip olduğunuzda alışverişlerinize ek indirimler ve taksitler yaptırabilirsiniz. Axess ve Wings kredi kartlarıyla ilgili kampanyalar devamlı olarak güncellenmektedir. Tüm avantajlarla ilgili Akbank’ın internet sitesinden bilgileri edinebilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu sizlere donanımlı bir banka ile çalışma imkanı sağlayacaktır. Akbank’ın mobil ve internet bankacılığı uygulamaları da her türlü bankacılık işleminizi inanılmaz ölçüde kolaylaştırmaktadır. Bu sebeple güvenilir ve hızlı işlem yapılabilir bir banka ile çalışmak akıllıca bir seçim olacaktır. Haydi sen de başvurunu hemen yap, kampanyaları kaçırma!

Akbank Kredi Faiz Oranı: % 1,49

Adres: Akbank Bankacılık Merkezi Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. No:1 Şekerpınar Çayırova 41420 Kocaeli

Telefon Numarası: 444 25 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akbank Kredi Başvurusu

Axess Kredi Kartı Başvurusu