in

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı kullanmak sizlere birçok avantaj sağlar. Harcamalarınızı kayıt altında tutmanızı sağlar. Nakit paranızın çalınma ve kaybolma riskine karşı şifreli olan kartınız sizin maddi güvenliğinizi sağlar. Kredi kullanmak istediğinizde kredi notunuzu doğrudan etkiler. Ödüller ve hediyeler sayesinde tasarruf etmenizi sağlar. İnternet kullanımı alışkanlığına bağlı olarak online alışveriş sistemi de oldukça gelişmektedir. Artık internet üzerinden aradığımız ürün ya da hizmetleri daha uygun fiyatlı olarak bulabiliyoruz. Daha uygun fiyatlı satın almanın yanında tüketici korumasına tabi sistemler sayesinde yaptığınız alışveriş ödemeniz siz onay vermeden satıcıya aktarılmadan bekletiliyor. Siz onay verdiğinizde satıcının hesabına aktarılıyor. Yani kredi kartı kullanımı hem daha cazip fiyatlı alışverişler yapmanıza aracı olurken hem de maddi güvenliğinizi sağlayarak güvenli alışveriş yapmanızı sağlıyor. Axess kredi kartı başvurusu yaparak harcamalarınızı ve ödemelerinizi kolay ve güvenilir hale getirebilirsiniz. Yaptığınız harcamalarda ödemeniz gereken tutarın tamamını ödemek yerine alışverişinizi taksitlendirerek ödemelerinizi erteleyebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Axess Kredi kartı başvurusu yapmak için birçok alternatifiniz vardır. Kart başvurularınızı tüm Akbank şubelerinden, Akbank ATM’leriden, 444 25 25 Akbank telefon bankacılığından, internet bankacılığı olarak axess.com.tr adresinden ya da akbank.com adreslerinden başvurabilirsiniz. Şubelere giderek Axess kredi kartı başvurusu formlarını doldurabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden de yine ilgili alanları doldurarak kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer başvuru imkanı mobil bankacılıktır. Mobil bankacılık için kullandığınız telefonlarınızdan Akbank mobil uygulamasını indirerek buradan da kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz Axess kredi kartı başvurusu için kişisel bilgilerinizi bildirmek zorunda olmadan online olarak mobil bankacılık üzerinden kolaylıkla başvurabilirsiniz. TC Kimlik numaranız, isim ve soy isim bilgileriniz, aylık net geliriniz ve telefon numaranız başvurunuz için ana bölümleri oluşturuyor.

Başvuru Onay Süreci

Akbank müşterisi değil iseniz gelir belgesi ve kimlik belgelerinizin olduğu belgelerle kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonuçlarınız tarafınıza talebiniz doğrultusunda kısa mesaj ile veyahut mail yoluyla bildirilir. Axess kredi kartı başvurusu sonucunuz banka kriterlerine göre değerlendirilir. Onay süreleri ve onaylanıp, onaylanmayacağı müşteri bilgilerine göre değişiklik gösterir.

Axess kredi kartı başvurusu onaylandığında kartınız en kısa sürede basılarak tarafınıza ulaştırılır. Şifrenizi belirlemek için 444 2 525 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak şifrenizi oluşturabilir ve hemen kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifrenizi alabileceğiniz bir diğer yöntem ise cep telefonunuz aracılığıyla yapacağınız kısa mesaj ile şifre alma yöntemidir. Kartınız size bir zarf ile teslim edilir. Kartınızın şifresini kısa mesaj ile öğrenmek için KKSIFRE yazıp, bir boşluk bırakarak 4425’e gönderip şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Axess Kart Ayrıcalığı

Axess kart ayrıcalığı ile taksitli alışverişlerinize anlaşmalı firmalarda ekstra taksit imkanı sağlayabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız zaman taksit yapılmadığında sonradan taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz.  Bu işlemi mobil bankacılık , internet bankacılığı, müşteri hizmetlerimizi aramak gibi birçok farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kart kullanırken limitinizin yetersiz olduğunu düşündüğünüzde limit artırım talebinde bulunabilirsiniz . Dönemsel indirim ve kampanyalarla anlaşmalı firmalardan Axess  kredi kartı başvurusu ayrıcalığıyla faydalanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişler sayesinde kazandığınız chip paralarınızı dilediğiniz zaman istediğiniz alışverişinizde kullanabilirsiniz. Axess Kart ayrıcalığı olarak artık biriktirdiğiniz chip paralarınız kaybolmuyor . İstediğiniz kadar biriktirip, istediğiniz zaman gönlünüzce harcayabilirsiniz. Kaybolmayan chip paralar için Axess kredi kartı başvurusu yapın ve ayrıcalığın tadını çıkartın.

Kartlarınızı yurt dışı kullanımına açarak yurt dışında da Axess ayrıcalığını doyasıya yaşayabilirsiniz. Belli sürede belli miktarda yapacağınız alışverişleriniz için verdiğiniz harcama sözlerinize Axess kredi kartı başvurusu işleminin olumlu sonuçlanmasından sonra hediye ve ayrıcalıklardan da faydalanabileceksiniz. Kredi kartı kullanmanın bir diğer avantajı da otomatik ödeme talimatları verebilmektir. Gelen birçok faturayı takip etmek oldukça zordur. Axess kredi kartı başvurusu sayesinde sahip olduğunuz kredi kartınız günü geldiğinde sizin yerinize otomatik olarak faturalarınızı öder. Bu sayede faturalarınız zamanında ödemiş oluyorsunuz . Türkiye’de birçok noktada bulunan atm ve şubelerimizde sizlere ödemelerinizi yaparken ya da para çekerken büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kampanyalar ve bol bol chip para kazanmak için Axess kredi kartı başvurusu yapın güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Akbank Kredi Kartı Faiz Oranı: %1,25

Adres: Sabancı Center 4. Levent 34330 /İstanbul

Telefon Numarası: 444 25 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu