in

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı, düzenli ödeme yapanlar için hayat kurtarıcı bir ödeme aracıdır. Taksit imkanları ve yaptığı kampanyalar ile alım yaptığınız her sektörde karlı çıkmanızı sağlar. Bu avantajlı fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, bonus kredi kartı başvurusu yaparak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Paranız olmadığında size yardımcı bir el olarak yaklaşan kredi kartı ile, aldığınız ürünlerin parasını ödeme tarihi geldiğinde ödeyerek, kendinizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız harcama kadar ödemek yerine, belirlenen asgari tutarı ödeyerek de bir sonraki aya erteleme yapabilirsiniz. Kredi kartının en güzel özelliklerinden biri, bu asgari tutar ödeme özelliğidir. Bu sayede borcunuzun tamamını ödeme sorunu ile uğraşmanıza gerek yoktur. Bonus card sizin için borçlarınızı erteler ve limitiniz kapsamında alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu yapmak, çok kolaydır.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapmak, çok kolay bir işlemdir. Bunun için şubeye gitmeden internet üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu için, mobil bankacılık uygulamasını da kullanabilirsiniz. 5 dakika içinde başvuru formunu doldurabilirsiniz. Eğer garanti bankası müşterisi iseniz, bonus kredi kartı başvurusu için bilgilerinizi girmek zorunda kalmadan, online olarak ya da mobil uygulama üzeriden hızla başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgesi ya da kimlik bilgileri gibi bilgilere gerek kalmadan, başvuru sonucunuz kısa bir süre içinde size bildirilecektir. Bankada güncel olan bilgileriniz, sizi zaman kaybetmekten kurtarır. Eğer garanti bankası müşterisi değilseniz, bu durumda gelir belgesi ve kimlik ile ilgili bilgiler için şubeye gitmeniz gerekebilir. Son dönemde yaşanan pandemi sürecinden dolayı, bonus kredi kartı başvurusu için ve eksik bilgilerin tamamlanması için, evinizden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvurudan sonra sonuç, size mesaj ya da mail yolu ile iletilecektir.

Kredi kartı başvurunuz kabul edildiğinde, kartınız banka tarafında kısa sürede basılıp, evinize kadar teslim edilecektir. Bu teslimattan sonra şifre belirleyerek, alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Şifre belirlemek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Mesaj yolu ile de şifre belirleyebilirsiniz. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi size teslim edilen kartın bulunduğu zarf içinde yazmaktadır. Talimatları uygulayarak, şifre belirlemesini yapabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu sonrasında, bankanın hızlı ve etkili çalışan kadro ile kısa sürede sonuçlanır ve müşterisine avantajlı bir dünyanın kapılarını açar.

Kredi Kartı Kullanmak Nasıl Avantajlar Sağlar

Bonus kredi kartı başvurusu ile ilgili araştırma yapıyorsanız, kredi kartının hayatınıza getireceği kolaylıkları da bilmeniz gerekir. Kredi kartı, son dönemde iyice yaygınlaşan internet alışverişi için çok kullanışlı bir ödeme yöntemidir. Bu yöntem ile evinizden istediğiniz mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepete atıp, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sağlanan hizmetler ile kampanyalardan yararlanabilir ve taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu ile siz de internet dünyasındaki çeşitliliğin nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Yaşadığınız yerde her ürüne ulaşamıyor olabilirsiniz. Ayrıca binlerce satıcı içinden en uygun fiyatı vereni araştırarak, internet üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden aldığınız bir ürünü, daha uygun fiyata internetten bulmanız olası bir durumdur. Aynı ürüne fazla para vermek istemiyorsanız, alışveriş yapmadan önce mutlaka online satış sitelerindeki fiyatları inceleyin. Ürün ne olursa olsun, taksit imkanlarından ve ücretsiz kargo gibi avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca yılın belli dönemlerinde yapılan büyük indirim kampanyaları ile çok uygun fiyatlara istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Bonus kredi kartı başvurusu sonrasında gelen kartınız, internet üzerinden alışveriş yapmaya açık olacaktır. İstediğiniz zaman bu özelliği kapatabilirsiniz.

Pandemi Sürecinde Kredi Kartı Kullanımı 

Kredi kartı her alanda hayatı kolaylaştıran bir ödeme yöntemi iken, salgın sırasında daha da fazla kullanılan bir ödeme aracı haline geldir. Bu da bonus kredi kartı başvurusu ile ilgili bilgi arayan kişilerin artmasına neden oldu. Temassız ödeme seçenekleri ile hastalık riski aza indirilmiş oldu. İnternet üzerinden yapılan alışverişler ile de, evden çıkmadan tüm ihtiyaçların giderilmesi sağlandı. Siz de taksit imkanları, kampanyalar ve bol bol bonus seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız, bonus kredi kartı başvurusu yapın ve alışverişin keyfini çıkaranlardan olun. 

Garanti BBVA Kredi Kartı Faiz Oranı: % 1,25 

Adres: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Telefon Numarası: 444 0 333

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Başvurusu