in

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde nakit taşımak istemeyenlerin ve taksitli alışveriş kolaylığından yararlanmak isteyenlerin tercih ettiği kredi kartına sizde sahip olmak istiyorsanız QNB Finansbank web sayfasını ziyaret ederek Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz. Tercihe göre ATM’ lerden, Mobil Bankacılık üzerinden, SMS ile de başvurulabilir, eğer ki kurye beklemek istemiyorsanız banka şubelerinden kredi kartı başvurusu yaparak kartınızı şubelerden anında alabilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartının Sunduğu Hizmetler

Cardfinans hem nakit ihtiyaçlarınızda hemde alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir karttır. Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu ile  170.000 ‘in üzerinde  anlaşmalı alışveriş yerlerinde taksitli alışveriş yaparak bütçenizi rahatlatabilir ve para puan kazanma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Hediye Para ile 1500 TL ye kadar olan alışverişlerinizi bedavaya getirme imkanı bulabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu yaptığınızda ayrıca  nakit avans özelliğini kullanarak  taksitli geri ödeme avantajı ile  anında kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Taksit Kolay özelliği sayesinde ise 50 TL ve üzeri yapmak zorunda kaldığınız tek ödemeleriniz sonrasında taksitlendirme yapabilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartı Çeşitleri

QNB Finansbank ın müşterilerine sunduğu ihtiyaca özel kredi kartı hizmetlerinden faydalanarak alışverişlerinizde kolay ödeme seçeneklerinden yararlanır bütçenizi yormadan kolayca ödemeler yapabilirsiniz. Ayrıca Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu öncesi bankanın sunduğu diğer kredi kartı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartı dışında kart çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Cardfinans Xtra: Cardfinans’ın tüm özelliklerine sahip olan Cardfinans Xtra da farklı olarak tek seferde yapacağınız alışverişlerde 150 TL ve üzeri döviz karşılığı olarak Duty Free harcamalarınızda üç taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Cardfinans Sanal Kart: Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu  ile sahip olacağınız kartınız için bir sanal kart oluşturma imkanınız bulunmaktadır. Sanal kartlar genelde internet harcamalarında güvenlik konusunda hassas olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Sanal kartınızın limitini istediğiniz gibi belirleyebilir ve kullanmadığınızda limitinizi sıfırlayabilirsiniz.

Cardfinans Emekli: Cardfinans hizmet özelliklerine ek olarak bu kartta emekliler market ve eczane harcamalarında yılda 360 TL’ye varan indirim kazanabilmektedirler.

Cardfinans Hemşire: Türkiye de ilk defa sağlık çalışanlarına ( ebe, hemşire, sağlık memurları)ayrıcalıklı hizmet sunan Cardfinans Hemşire için 0 850 222 0 900 telefon bankacılığını arayarak Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz.

Cardfinans Fix: QNB Finansbank üye iş yerlerinde alışverişlerinizde Cardfinans kredi kartı sahiplerine sunulan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bunların dışında isteğe ve ihtiyaca göre taraftar kartları ve ticari kart talepleriniz için İnternet bankacılığından kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartının Sunduğu Extra Hizmetler

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu yaptığınızda sadece alışveriş ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz ayrıca extra özelliklerinden de faydalanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Extra Özellikler sırasıyla;

  • Sigorta ürünleri ve ödeme güvencesi hizmeti
  • Asistanlık hizmetleri
  • Harcama uyarı servisi hizmeti
  • Dijital ödeme çözümleri hizmeti
  • Para Puan ve Hediye Para Kazanma hizmetleri
  • Altın biriktiren Hesap hizmeti
  • Yükle Konuş Hizmeti

Tüm bu extra özellik hizmetlerden faydalanabilmek için elinizin altındaki dijital platformlardan istediğiniz saatte Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank internet sayfasını ziyaret ederek ‘’Hemen Başvur ‘’ bölümüne gelip TC kimlik numaranızı ve Cep telefonu numaranızı sisteme girerek ön Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu  gerçekleştirebilirsiniz. Ardından Müşteri hizmetleri sizi arayarak kimlik bilgisi, adres bilgisi, gelir bilgisi gibi bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler alındıktan sonra kartınızın başvuru işlemleri tamamlanır . Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu onaylandığı taktirde 1 hafta en geç 10 gün içerisinde adresinize kartınız gönderilir.

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu bazı durumlarda; kredi notunun düşük oluşu, sürekli kredi kartı başvurusu yapılmış olması, gelir beyanında bulunmamak, yanlış limit tercihinde bulunmak ve geçmişte bankalarla yaşanılan sorunlar gibi durumlarda başvurular olumsuz sonuçlanabilmektedir. Bu gibi durumlardan birini yaşadığınızı düşünüyorsanız öncelikle sorunu çözmenizde fayda olacaktır. Sonrasında Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu rahatlıkla yapılabilir.

ONB Finansbank Kredi Kartı Faiz Oranı: Taksitli Nakit Avans %1,25 – Gecikme Faizi; %1,3 – Alışveriş Faiz oranı; %1

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule binası Kat: 5 No: 215 Esentepe /Şişli / İstanbul

Telefon Numarası: (0212) 318 50 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Başvurusu