in

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara, bütün bankacılık işlemlerinizi tek bir noktada toplayan masrafsız bir bankacılık sistemidir. Enpara kullanıcıları günlük bankacılık işlemlerini yönetirken herhangi bir harcama ya da ek ücret ile karşılaşmazlar. İşlemlerini Enparalı olmanın avantajlarıyla yürütürler. Enpara ile birlikte günlük bankacılık hizmetlerinize hiçbir ek ücret ödemenin yanında en yüksek faizlere de kavuşursunuz. Üstelik bu hizmetleri size sağlayacak olan kredi kartınız için de hiçbir yıllık aidat ödemeniz gerekmez. Sizler de bankacılık işlemlerinizde hiçbir masraf ödememek için enpara kredi kartı başvurusu talebinde  bulunabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyle hızlanan alışverişlerinizde Enpara İnternet bankası olarak yanınızda. Hiçbir aidat ödemeden sahip olabileceğiniz Enpara Kredi Kartı ile alışverişleriniz artık daha kolay ve daha güvenli. Üstelik güvenli İnternet bankacılığının tek adresi enpara.com, Enpara Kredi Kartı Başvurusu için de sizlere en güvenli ve pratik hizmetleri sunuyor. Enpara Kredi Kartı Başvurusu ile elinize geçecek kredi kartınız sizi İnternet ortamında aradığınız hıza ve çeşitliliğe kavuşturacak. Enpara Kredi Kartı Başvurusu ile artık dilediğiniz İnternet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu İle Kazanacaklarınız

  • EFT, havale ve ödemeler hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirilebilir.
  • Yıllık aidat olmaksızın Enpara Kredi Kartı kullanımı
  • Yüksek mevduatı faiz oranı ile birikimlerinize birikim katabilme imkanı
  • Düşük faizli kredi imkanı
  • Pek çok kampanya ve hediye

Yukarıda sayılan bu özellikler en paralı olmanın size kazandıracağı ayrıcalıklar. Diğer bankaların hiçbirinde bulamayacağınız nitelikteki hizmet kalitesi ile günlük bankacılık ihtiyaçlarınızı masrafsız karşılamak için  Enpara Kredi Kartı için başvurusu yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu yaptığınız takdirde kartınızla birlikte bir de kendi adınıza vadesiz TL hesabı otomatik olarak açılacak. Bu sayede para akışınızı sağlayabileceksiniz.

Enpara Kredi Kartının Sundukları

Yalnızca Enpara Kredi Kartı Başvurusu yaparak pek çok İnternet sitesinden indirimler, kampanyalar ve sürprizler ile karşılaşacaksınız. Üstelik yaptığınız harcamalarda QNB Finans bank ile anlaşmalı olan üye iş yerlerinden taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanyalar

Eğer hemen şimdi Enpara Kredi Kartı Başvurusu yaparsanız Spotify, Netflix ve Youtube Premium isimli sosyal medya mecralarında %50 indirim kazanırsınız.

Enpara Kredi Kartına sahip olursanız aynı zamanda Kidega’dan tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yaptınız takdirde enpara.com’dan 1 adet kitap hediyesi kazanabilirsiniz. Buna ek olarak Enpara Kredi Kartı Başvurusu ile birlikte bütün kredi kartı masrafları artık tarihe karışacak. Çünkü enpara kredi kartı sizlere hiçbir ek ücret ödemeden bütün bankacılık işlemlerinizi yapma şansı kazandırıyor. Enpara.com sizlere kampanyalar, sürpriz hediyeler ve masrafsız, kolay işlem yapma fırsatları eşliğinde mükemmel bir kredi kartı kullanım deneyimi sunmakta bunu kaçırmak istemiyorsanız siz de Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekenler

Zaten halihazırda bir enpara kullanıcısıysanız sizin için, Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapmak çok daha kolay. Hemen mobil uygulama ya da web sitemiz üzerinden T.C. Kimlik Numaranız ile giriş yapın ve talebinizi  iletin. Enpara Kredi Kartınız en kısa sürede elinize ulaşsın.

Enparalı değilseniz de Enpara Kredi Kartı Başvurusu yapmak sizin için de çok kolay. Tek yapmanız gereken, T.C. Kimlik Numaranız, cep telefonu numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte enpara.com sitesindeki ilgili alanları doldurmak ve enpara.com ailesine katılmak. Daha sonrasında sizden detaylı olarak kişisel verileriniz talep edilebilir. Buna istinaden paylaştığınız verileriniz ilgili hizmet dışında kullanılmayacaktır. Bu aşamada bilgilerinizin incelenmesi ile birlikte eğer talebiniz onaylanırsa kredi kartınız çok kısa sürede elinize ulaşacaktır.

Enpara Kredi Kartı Ödemeleri

Enpara kredi kartınızın ödemelerini, İnternet sitesi, cep şubesi ve QNB Finans Bank ATM’lerinden yine enpara.com’a yakışır bir kolaylıkta halledebilirsiniz.Ayrıca enpara vadesiz hesabınız var ise buradan bir otomatik ödeme talimatı oluşturarak yine hiçbir ek ücret ödemeksizin ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Enpara Kredi Kartı Başvurusu talebiniz olumlu karşılandığı takdirde, kartınız en kısa sürede size ulaştırılacaktır.

Faiz oranı: %0,89

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No: 215 34394 Şişli / İstanbul

Telefon: 0850 222 3663

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Kredi Başvurusu