in

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuş olup, 2019 yılında açıklanmış verilere göre 311 milyar TL’yi aşmış bir aktif büyüklüğü olan bir Türk bankasıdır. Aktif büyüklük bakımından Türkiye sıralamasında ilk 5’te bulunmaktadır. Sayfamızı kullanarak Garanti Kredi Kartı Başvurusu konusunda gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

SMS ile başvuruda bulunmak için yapmanız gereken şey BONUS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı girmek ve ardından bu mesajı 3340’a göndermek.

İnternet Sitesi Üzerinden Başvuru

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için internet sitesi üzerinden hemen başvur seçeneğine tıklayarak telefon numaranızı ve T.C. Kimlik Numaranızı tuşladıktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz. Bu bilgileri gönderdikten sonra Garanti Bankası tarafından 10 dakika içerisinde tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. İsterseniz Bonus kredi kartı, Bonus Platinum kredi kartı, Bonus Gold kredi kartı, Bonus American Express kredi kartı ve Miles and Smiles kredi kartları için de ayrı ayrı başvuruda bulunabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı İle Başvuru

İnternet üzerinden başvuru yapamayanlar, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezini arayarak Garanti Kredi Kartı Başvurusu  işlemini gerçekleştirebilir.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu İşlemini Şubeden Yapmak

Eğer Garanti Bankası müşterisi değilseniz, size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Şubedeki çalışanlar kredi kartı başvurusu için size gerekli olan bilgileri aktaracaktır. Bu sayede Garanti Kredi Kartı Başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz..

Garanti Bankası Kredi Kartları Ve  Özellikleri

Bonus Gold Kart: Bu kart sayesinde taksitli alışveriş yaparken, yapmış olduğunuz alışverişler sayesinde bolca bonus kazanabilir, bu bonuslar sayesinde Bonus Program Ortakları kısmında dilediğiniz gibi ücretsiz alışverişlerden faydalanabilirsiniz. Kazanılan her 1 bonus 1 TL olarak değerlendirilecektir. Bu kartla yapmış olduğunuz harcamaların 2000 TL’yi geçmesi durumunda %25 fazladan bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Trink Kredi Kartı: Bonus Trink kredi kartı küçük alışverişlerinizi sizlere bozuk para derdi yaşatmadan hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Bonus Trink’in sağladığı öde ve geç özelliği sayesinde 250 TL ve altı tüm işlemlerinizde temassız bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde ödeme yapabilir ve bonusun tüm kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bonus American Express Kredi Kartı: Garanti bu kredi kartında American Express ve Bonus özelliğini bir arada sunuyor. Market, akaryakıt gibi harcamalarınızda sizlere özel ekstra bonus kazanma fırsatınız bulunmakta. Hilton ve Starwood gibi otellerde sizleri ayrıcalıklı kılacak birçok fırsat sunmasının yanında bu kart sayesinde biriken puanlarınız ile uçak bileti de alabilirsiniz. Garanti bankası kredi kartı başvurusu tercihlerinizi American Expressten yana kullanabilirsiniz.

Bonus Flexi Kredi Kartı: Kart aidatı ödemek istemiyorsanız bu kredi kartı tam size göre. Ayrıca bu kart sayesinde bonus kampanyalarından sadece sizin talebiniz sayesinde faydalanıyorsunuz. Bütün kontrolünün sizin elinizde olduğu bir kart. Bonus özelliklerini tek bir SMS sayesinde açabilirsiniz. Bu kart sizin tercihlerinize göre yeniden şekillenecektir.

Bonus Genç: Bu karta sahip olabilmek için 18-25 yaş arasında olmanız gerekmektedir. Yıllık kart aidatı olmayan bu genç kart, bonus özelliklerinin tümünü kapsamakta ve Bonus Flaş uygulamasında her ay birbirinden farklı kampanyalar sunmaktadır. Gençler bu kart sayesinde kredi kartlarının borcunu erteleyebilir ve sonradan taksitlendirme özelliklerinden faydalanabilir. Garanti  bankası kredi kartı başvurusu işleminde gençler için ayrıcalık sunmaktadır.

Altın Bonus: Bu kredi kartı Atasay ortaklığında oluşturulmuştur. Harcamalarınız sayesinde ATAkulche kazanıyorsunuz ve bonus yerine geçen bu külçelerinizi Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan Atasay Şubelerinden teslim alabiliyorsunuz. Bu kart tüm bonus özelliklerini kapsamaktadır. Ek bir bilgi olarak bu kartın, otomatik ödeme talimatı vererek her ay külçe kazanabileceğiniz bir uygulaması mevcut. Garanti Kredi Kartı başvurusu ile siz de altın bonus sahibi  olabilirsiniz.

Taraftar Bonus: Taraftarı olduğunuz takımın tasarımlarında ve yapmış olduğunuz her harcamada takımınıza destek olabileceğiniz bir kredi kartı. Ayrıca bu kart Garanti Asistan, Shuttle ve Acil Durum Yardım Merkezi gibi önemli hizmetlere sahip.

Money Bonus: Migros ve Migros bünyesindeki alanlardan sürekli alışveriş yapıyorsanız Money Kart’ınız bulunuyordur.Peki ya bunu Bonus ile birleştirmeye ne dersiniz? Money Bonus tam da bu işe yarıyor. Harcama yaptığınız sürece kazandığınız Money paralar sayesinde Migros ve bünyesindeki hizmetlerden alışveriş yaparken birbirinden özel fırsatlara sahip olabileceksiniz ve evet, bu kart da tüm Bonus özelliklerini içermekte, yapmanız gereken tek şey garanti kredi kartı başvurusu talebi oluşturmak.

Bu kredi kartı çeşitlerinden kendinize uygun olanı seçerek Garanti Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz. Sizler için önemli olan hangi kredi kartının size uygun olduğunu bulmak. Geri kalanını Garanti sizin için yapıyor. Daha da önemlisi sizlere bu seçimi yapabilmeniz için fazlasıyla fırsat sunuyor.

Garanti Kredi Faiz Oranı: %0,99

Adres: Büyükdere Caddesi No:106 Şerbetçi İş Merkezi Esentepe Şişli/İstanbul

Tel: 0212 318 18 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Bonus Kredi Kartı Başvurusu