in

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı, tüketicilere sunulan bir ödeme aracıdır, ancak buna sahip olmak için belli şartlar gerekmektedir. Pek çok ayrıcalığı içinde barındıran kredi kartları sizi nakit taşımanın zorluğundan kurtarmaktadır. Peşin ve taksit şeklinde ödeme yöntemi bulunan ING Bank kredi kartı başvurusu yaparak artık siz de bu ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Nakit paranız kalmadığında artık telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü, artık ING bank kredi kartı her zaman hayatınızı kolaylaştırmak için burada. Düşük kredi maliyetleri bulunan ING Bank Kredi Kartı başvurusu sonucu aldığınız kartınızla alışveriş yaptıkça biriken bonuslarınızla hemen bedava alışveriş yapabilir ya da daha çok biriktirip daha sonraki  alışverişlerinizi bedava yapabilirsiniz. ING Bank Kredi kartla bedava alışveriş yapmanın yanında daha birçok avantajlardan ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

ING Bank Kredi Kartı başvurusu yapmak çok kolay, dilerseniz sizlere en yakın ING Bank şubelerinin il ve ilçenize en yakın şubelerinde başvuru yapabilir, dilerseniz de mobil şube aracılığıyla internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. ING Bank Kredi Kartı başvurusu için artık hiçbir belgeye gerek kalmadan mobil şubedeki başvuru formunu doldurmanız yeterli olmaktadır. Başvuru formunu eksiksiz doldurmanız beklenmektedir. Eksiksiz doldurulan başvuru formları banka tarafından minimum 5 dakika içinde incelenmektedir. İncelenen başvuru formları sonucunda, ING Bank Kredi Kartı başvurusu talebinizin uygun olup olmadığı en kısa süre içerisinde girdiğiniz mail ya da telefon numarasından sizinle paylaşılmaktadır.

Öncesinde ING Bank Kredi Kartı başvurusu ya da bankanın diğer banka kartı talebinde bulunmadıysanız bankanın müşteri temsilcisi tarafından aranarak şubeye çağırmak durumunda kalabiliriz. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız T.C. kimlik belgenizi ve gelir belgenizi muhakkak yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan müşterilerin kartları en kısa süre içerisinde bastırılıp, başvuru formunda yazılan adrese gönderilecektir. Teslim edilen kartlarınızı kullanabilmek ve alışveriş yapabilmeniz için önce şifre belirlemeniz gerekmektedir. Şifrenizi 2 yöntemle belirlemeniz mümkün olabilmektedir.

Kredi Kartı Şifre Belirleme İşlemleri

Müşteri hizmetlerini arayıp şifrenizi oluşturabilir ya da sms yoluyla kartınızla birlikte gelen zarfın üzerinde yazan mesaja ve numaraya gönderebilirsiniz. Şifrenizi sunulan yöntemler aracılığıyla gerçekleştirdikten sonra kredi kartınızı dilediğinizce kullanmaya başlayabilirsiniz. ING Bank Kredi Kartı başvurusu yaparak bankanın gerçekleştirdiği birçok kampanyadan ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar her ay ve her yıl farklılık göstermektedir. Bu kampanyaları düzenli takip ettiğiniz takdirde hayatınız çok daha kolaylaşacaktır.

Kampanyalardan ING Bank Kredi Kartı başvurusu yaptığınız sırada bankanızla paylaştığınız numaranızdan haberdar olabilirsiniz. Haberdar olduğunuz tüm kampanyalardan ya da size en uygun kampanyayı belirtilen kampanya süresince kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı kullandığınız sürece hem kampanyalardan yararlanın hem de alışveriş yaptığınız süre boyunca boyunca aldığınız ürün ve hizmetlerde biriken bonuslardan yararlanın. Biriken bonuslar sayesinde birçok alışverişinizi de bedavaya getirebilirsiniz. ING Bank Kredi Kartı başvurusu yapmak birçok avantajlardan haberdar olmak ve bunlardan yararlanmak için atılacak ilk adımdır.

ING Bank Kredi Kart Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

  • ING Bank kredi kartı başvurusu için ilk olarak; 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. 18 yaşını doldurduysanız sözleşme imzalamanız gerekmektedir, şayet 18 yaşından küçükseniz aile bireylerinin kredi kartı sözleşmesini imzalaması gerekmektedir.
  • Her banka müşterilerinin kredi notlarını kendilerine özgü değerlendirmektedir. Müşterilerin kredi kartı alabilmesi için değerlendirmelerin sonucu “riskli” seviyede yer almaması gerekmektedir.
  • Müşteriler yüksek limitli kredi kartı talep etmesi durumunda gelir belgesini muhakkak yanında getirmelidir.
  • Türkiye Cumhuriyeti(T.C.) kimlik kartı,
  • Üzerinize kayıtlı elektrik, su, doğalgaz, internet vb. faturalar,
  • Sigortanızın olduğuna dair belge veya düzenli ödenip, ödenmediğine dair belge de ing bank kredi kartı başvurusu için sizden istenenler arasındadır.

ING Bank Kredi   Faiz Oranı: %1,25

Adres: Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:8 34467 Sarıyer/İstanbul

Telefon Numarası: 0212 335 10 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

TEB Kredi Başvurusu