in

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık tarihinin en köklü kurumlarından biri olan İş Bankası, sunduğu her avantajla müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir projelere destekleriyle ve bankacılığın sürdürülebilir kalabilmesi adına yaptığı geliştirmelerle günden güne daha da devleşen bir kurum olma yolunda ilerlemektedir. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak ise tüm bu başarılar ve dahası göz önünde bulundurulduğunda oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Atatürk’ün kurduğu banka olarak anılan İş Bankası, ülkemiz için büyük bir önem taşımaktadır ve güven anketlerinde ilk sıralardaki yerini hiçbir dönemde yitirmemiştir. İştirakleri ile büyük bir aile olan banka, sahip olduğu rezervlerle de sarsılmaz bir finans sistemine sahiptir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu için Yöntemler

Ülkemizin en prestijli kurumları arasında anılan İş Bankası kredi kartı başvurusu işlemleri için elbette birden fazla seçenek sunulmaktadır. Bankanın çağrı merkezi aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz. Elbette işlerini yüz yüze tamamlamayı seven biri de olabilirsiniz, bu tip insanlar için de banka şubelerinde başvuru işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır.

İş Bankası da pek çok banka gibi çağ ve teknoloji ile büyük bir uyum içerisinde gelişimine devam etmektedir. Bu sebeple “İşCep” mobil aplikasyonu yardımıyla veya bankanın internet sitesi üzerinden de ayrıcalıkları farklı kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası internet adresini incelediğinizde farklı bir seçenek oluştuğunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapacaklar için birden fazla seçenek sunmaktadır.

Maximum Kredi Kartı

İş Bankası dendiğinde reklamlarla da beynimize yer eden Maximum kredi kartı kafamızda canlanmaktadır. Yıllardır yaptıkları yaratıcı reklam filmleriyle de müşterilerinin sadakatine katkıda bulunan bankanın Maximum kredi kartı fazlasıyla avantajı değerli müşterilerine sunmaktadır.

Bankanın web adresini ziyaret ettiğinizde kredi kartından beklentilerinize göre bir değerlendirme robotuna girebilirsiniz. Bu sayede isteklerinizle en çok kesişen kredi kartı size önerilecektir ardından da İş Bankası kredi kartı başvurusu için yönlendirme yapılacaktır.

Maximum kredi kartları kendi içinde farklılaşmaktadır ve müşteriye özel olarak birkaç çeşitle karşımıza çıkmaktadır. Bu kart çeşitlerini kısaca incelememiz karar aşamasında faydalı olacaktır.

Maximum Kart

Dünyanın birçok yerinde 200 bini aşkın üye iş yerinde taksitli alışveriş yapabileceğiniz Maximum kart, en temel İş Bankası kredi kartıdır. Başvurunuzu yukarıda belirtilen adımların yanında “MAXIMUM TCKN” şeklinde hazırladığınız SMS’i 4402’ye göndererek de tamamlayabilirsiniz. Bunların yanındaki her tür avantaj ile ilgili bankanın web adresinden bilgi alabilirsiniz.

Maximum Gold Kart

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bir diğer Maximum kart, Gold karttır. Gold kart Maximum kartın tüm özelliklerini barındırmaktadır. Biriken MaxiPara’larınızı alışverişlerinizde kullanmanız mümkündür.

Maximum Gold kredi kartına sahip olabilmeniz için İş Bankası’nda birikim veya maaş hesabınızın olması gerekmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi edinmek için şubeleri ziyaret edebilir veya çağrı merkezi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Maximum Platinum Kart

Maximum kartlar içinde en kapsamlı karttır. Platinum kartın limit sınırını müşteri belirlemektedir. Dilenirse sınırsız işlem için bu kart kullanılabilir. Bu konuda BDDK’dan gelen kararlar neticesinde kart limit işlemleri belirlenmektedir. Profesyonel bankacılık anlamında ve hukuksal anlamda en ufak bir boşluk bırakılmadan detayları öğrenmek için İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İş’te Üniversiteli

Üniversite öğrencisi iseniz bu kart tam size göre denebilir. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmek için öğrenci olmanız yeterli olacaktır. Bu noktada öğrenciliğiniz bitene kadar kartı kullanabilirsiniz. Elbette ödemeleri aksatmamanız önemli olacaktır. Kart borcunu ödemezseniz yaptırımlardan yine siz mesul olacaksınız.

İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

İş’te Üniversiteli kartına sahip olmak ve aynı zamanda yıllık kart aidatı ödemek istemeyen öğrenciler için ise en uygun kredi kartı budur. Aidatsız kartlarda taksit sayısı sınırı daha düşük olmaktadır. Bunun haricinde diğer avantajların çoğundan faydalanmanız mümkün olacaktır.

Maximum Aidatsız Kart

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapacak müşteriler, yıllık kart aidatını ödemek istemediklerinde bu karttan faydalanabilirler. Kartla ilgili sınırlamalar için ise internet sitesinden ve çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maximum Tema Kart

Maximum Tema kredi kartı, Maximum dünyasının tüm avantajlarını kapsamaktadır. Aynı zamanda sürdürülebilirlik adına Tema ile ortak bir amaçla hazırlanmıştır. Kartla ilgili detaylar için yine web sitesini ziyaret edebilir veya çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Faiz Oranı: %0,89

Adres: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş – İstanbul

Telefon Numarası: 0850 724 0724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Bankası Kredi Başvurusu

Maximum Kredi Kartı Başvurusu