in

Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Maximum kredi kartı başvurusu için yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıdaki adımları takip ederek Maximum kredi kartı başvurusu talebi oluşturabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Başvurusu Adımları

1- Yaş Sınırı

Maximum kredi kartı başvurusu yapmanız için 18 yaş sınırını geçmiş olmanız önemlidir. 18 yaşın altındaki müşteriler için ebeveyn veya yakınlarının kontrolünde ek kart çıkarılmaktadır.

2- Belgelenebilir Gelir

Maximum kredi kartı başvurusu yaparken gelir beyanında bulunmanız gerekmektedir. Özellikle de yüksek limite sahip bir kredi kartı istiyorsanız belirlediğiniz limiti karşılayabilecek bir gelirinizin olması gerekmektedir. Öğrenciyseniz öğrenci numaranız ile başvuru yapabilirsiniz, gelir beyan etmenize gerek kalmadan öğrenci kredi kartınızı alabilirsiniz.

3- Kredi Notu

Maximum kredi kartı başvurusu onaylanması aşamasında kredi notunuz büyük ölçüde önemlidir. Kredi notunuzun yüksekliğine bağlı olarak kredi kartı başvurunuz onaylanmaktadır.

4- Sigorta

Kredi kartı alabilmeniz için sigortalı bir işte çalışma şartı aranmaktadır. Maximum kredi kartı başvurusu işleminin olumlu sonuçlanması için en az 6 ay süreyle sigortanızın yatırılmış olması gerekmektedir.

Maximum Kart Özellikleri

Türkiye çapında 200.000-250.000’i aşan üye iş yerlerinde taksitli alışveriş imkânı sunmaktadır. Böylece ihtiyacınız olan ürünleri ertelemeden eşit taksitler halinde geri ödeme şansına sahip olacaksınız. Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanarak, biriktirdiğiniz puanlarla Maximum üye işyerlerinden bedava olarak alışveriş yapabilirsiniz. Maximum kartınızla 7 gün 24 saat nakit avans çekme imkânı sunmaktadır ya da nakit avans çekip geri ödemelerinizi 12 ay vade ile eşit taksitlerle sizlere sunmaktadır. Bireysel müşterilerine ve ticari müşterilerine farklı kredi kartı seçenekleri ile herkese uygun kredi kartı bulmanız mümkün.

Maximum Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?

1- Yanınızda Nakit Taşımanıza Gerek Yok

Maximum kredi kartı başvurusu yaparak artık yanınızda nakit taşımaya son. Cüzdanınızı ya da paranızı kaybettiğiniz durumda paranızı kaybetmeniz yüksek bir ihtimaldir. Fakat cüzdanınızın içindeki kredi kartınızın işlem yapılıp paranızı alma ihtimali daha düşük ihtimaldir. Kartınız kaybolduğunda veya çalındığında Türkiye İş Bankası telefon numarasına ulaşıp kredi kart hamiline ait bilgileri tamamladıktan sonra iptal etmeniz riski daha da azaltmaktadır. Yanınızda nakit para taşıyıp endişelenmenize gerek yok, hatta kartınızı kaybettiğinizde endişelenmeyip kendinizi güvende hissedeceksiniz.

2- Kredi Notunuzu Yükseltir

Kredi kartı borçlarınızı zamanında öderseniz ve asgari ücret tutarının yerine tüm borcu ödüyorsanız ya da ödemiyorsanız bütün kart ödeme performansları KKB tarafından kayıt altına alınır. Kart borcunuzu düzenli takip edip öderseniz Findeks kredi notunuz yükselecektir.

3- Faiz Ödemek Yok

Borcunuzun tamamının ekstre üzerindeki son ödeme tarihine kadar ödenmesi halinde borcunuz üzerine faiz işlemi uygulanmaktadır. Böylelikle kredi kartınızı kullanırken kredi kartı aidatının yanında başka kart masrafı ödememiş olacaksınız.

4- Alışverişlerinizden Puan Kazanmanızı Sağlar

Kredi kartınızdan her alışveriş yaptığınızda bu işlemler kredi kartınıza belli bir miktar puan olarak eklenmektedir.

5- İşlem İadesi Yapabilirsiniz

Kredi kartı ile ödeme yaptığınız alışverişinizde ürünün kusurlu olması ya da dikkat etmeden aldığınız bir ürünü iade etme imkanına sahipsiniz. Banka tarafından incelenip ilgili iade gerçekleşecektir.

6- Kredi İmkânı

Bir ürünü almak istediğinizde yanınızda yeterli nakit paranız bulunmadığında kredi kartınız anında kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

7- Borçlarınızın Vadesini Uzatın

Kredi kartınızın ödemesi gelmesine rağmen kart borcunuzu ödeyecek nakit paranız yoksa bankanızı arayıp uygun oranlar üzerinden kredi kartı borcunuzu 1 ay erteleyebilirsiniz. Maximum kredi kartı başvurusu yapıp kartınız onaylandığında geliriniz kadar harcama yapıp zamanında borçlarınızı öderseniz kredi kartınız yüzünden başınız ağrımayacaktır.

Kredi kartı borcunuzun tamamını ödememeniz durumunda ya da sadece asgari tutarını ödemeniz halinde kalan borcunuzun üzerine faiz işlemi uygulanmaktadır. Bu sebeple kart borcu ödemelerinize dikkat etmeniz gerekir.

Kredi kartı da müşteriye verilen bir kredidir. Bu sebeple aynı kredi ödemeleriniz gibi kredi kartı ödemelerinizi de geciktirmemelisiniz yoksa kredi notunuz etkilenip düşmektedir. Maximum kredi kartı başvurusu yaptığınızda reddedilmemesi için düzenli ödeme yapmalısınız. Aksi takdirde düzensiz ödemelerinizden kart başvurunuz iptal edilebilir.

E-ticaret işlemlerinde kullanılan kredi kartlarınızı ele geçirmek için yapılan dolandırıcılıklar çok fazladır. Bu tür yasa dışı işlemelerde bankanızdan iadesini talep edebilirsiniz. Bu tür süreçler uzun ve yorucu olabilir bu sebeple kart bilgilerinizin kopyalanmadığından ve başka bir cihaza okutulmamasına dikkat etmelisiniz.

Maximum kredi kartı başvurusu hakkında ek kart, ticari kart, bireysel müşterilerine ve ticari müşterilerine taksit avantajı, nakit para gibi birçok seçeneği bulabilirsiniz. Maximum kredi kartı başvurusu için detaylı bilgiye aşağıdaki iletişim adreslerinden ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Maximum Kredi Faiz Oranı: %0,89

Adres: Büyükdere Caddesi No:106 Şerbetçi İş Merkezi Esentepe Şişli / İstanbul

Telefon Numarası: 0850 724 0724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Enpara Kredi Kartı Başvurusu