in

Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank’ın yeni yüzüyle karşımıza çıkan Paraf kredi kartı, müşterilerine sağladığı birçok avantaj ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bireysel müşterilerin yanı sıra esnaf, kobi ve özel işletmeler için de özellikleri ve çeşitleri ile müşterilerine bolca ayrıcalıklar tanıyor. Birçok alanda hizmet sağlayan kurumlar ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda verilen indirimler, ücretsiz hizmetler, kampanyalar ile diğer benzer kart çeşitlerinden ayrılarak kendisini bir adım öne çıkarıyor. Sizler de Paraf kredi kartı başvurusu yaparak bu ayrıcalıklı imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Teknolojinin imkânlarını yenilikçi hizmet anlayışı ve ürünleriyle sizlere sunuyor ve hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor sloganıyla da, banka kartını ve kredi kartını tek kartta sunarak kullanışlı bir kart hizmeti sağlamış oluyor.

Paraf kredi kartı başvurusu yaparken karşımıza çıkan ilk kolaylık, müşteri uyumluluğuna göre ayrılan kart çeşitliğini ve kullanım şekillerini kolayca anlaşılabilir yapıda sunması oluyor. Paraf Kredi Kartı Başvurusu işlemlerini kapsayan kart çeşitleri

  • Paraf
  • Paraf Platinum
  • Parafly
  • Parafly Platinum
  • Parafree
  • Paraf Sanal
  • Parafast
  • Eczacı Paraf

Paraf kredi kartı başvurusu yapacak müşterinin öncelikle, başvuru yapacağı kart çeşidini belirlemesi gerekiyor. Paraf kredi kartı başvurusu yaparak kart sahibi olmanın ayrıcalıklarından en önemlisi diğer bankalara oranla daha fazla iş ortağı ve daha fazla marka anlaşması olması sıralanabilir. Güncel olarak anlaşmalı marka listesine “parafcard.com.tr“ adresi üzerinden “Program Ortakları” kısmına girerek erişebilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız en kolay ve en hızlı yöntem parafkart.com.tr resmi web adresine giriş yapmak. Burada bulunan hızlı başvuru sekmesi üzerinden kolayca online başvuru formunu doldurabilirsiniz. Diğer kolay bir yöntem ise kısa mesaj atarak başvuru yapabiliyor olmamız. İstenilen kart türünü yazarak T.C. kimlik numaranızı, gelir bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak 3452’e kısa mesaj atarak başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Akıllı telefonunuza Paraf Mobil uygulamasını indirerek de başvuru işlemlerini yapabiliyorsunuz. 0 850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak da Paraf kredi kartı başvurusu işlemlerini sesli yanıt sistemindeki adımları takip ederek ve en yakın Halkbank Şubesi’ni ziyaret ederek de başvuru işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Paraf kredi kartı başvurusu yaparak, Paraf mobil uygulamasını kullanan müşterilerine her daim market, restoran, giyim gibi birçok sektörde indirimler ve avantajlar sağlayarak kaliteli bir hizmet sunuyor.

Paraf Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

18 yaşını doldurmuş olmanız ve düzenli bir gelire sahip olmanız, Paraf kredi kartı başvurusu için yeterli oluyor.Banka sisteminde herhangi bir bilgi ya da gelir kaydı olmayan başvuru sahiplerinden ek belgeler istenebiliyor. Bu belgeler kimlik fotokopisi, gelir belgesi gibi temel belgeler oluyor. Halkbank tarafından istenen belgeleri ibraz ederek başvuru işlemlerini tamamlıyorsunuz.

Paraf kredi kartı başvurusu işlemlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli husus, kredi puanınızın yeterli olması. Eğer kredi puanınız risk teşkil edecek değerlerde ise başvurunuz onaylanmayabiliyor. 

Paraf Kredi Kartı Başvurusu İşlemlerinde Onay Aşamaları

Paraf kredi kartı başvurusu yapıldığında, size verilen başvuru numarası ile başvurunuzu kolayca takip edebilirsiniz. Başvuru numaranız ile web sitesi üzerinden onay durumunu, basım aşamasını ve gönderilen kargo durumu gibi bilgileri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Halkbank, başvurunuzda belirttiğiniz telefon numarasına başvuru durumunuz ile ilgili işlemleri kapsayan bilgilendirici mesajları da göndererek kolayca işlemleri takip edebilmenizi sağlıyor.

Paraf Kredi Kartı Tarafınıza Nasıl Ulaştırılır?

Paraf kredi kartı başvurusu işlemlerini yaptıktan sonra Halkbank başvurunuzda belirttiğiniz tarafınıza ait telefon numarasına bilgilendirici mesajlar iletiyor. Bu mesajlarda kart onay aşamaları ve teslim aşamaları bulunuyor. Onaylanan kredi kartınız başvurunuzda belirttiğiniz adrese anlaşmalı kargo firması ile gönderiliyor. Kargo firması sizleri adreste bulamadığı zaman ise ilgili Halkbank Şubesine kartınızı teslim ediyor. Bu durumda adınıza ait kredi kartının bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kredi kartınızı alabiliyorsunuz.

Paraf Esnaf, Paraf Kobi, Paraf Business ve Halkcard Business için alışveriş faiz oranı %1,25

Nakit avans faiz oranı %1,25

Gecikme faiz oranı %1,55 olarak uygulanmaktadır.

Halkbank Telefon Numarası: 0 850 222 0 400 

Adres: Barbaros, Şebboy Sk. No: 4 D:1, 34746 Ataşehir/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi Başvurusu