in

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzdeki ekonomik koşullar ve kredi kartı avantajları nedeniyle Şekerbank kredi kartı başvurusu seçenekleri iyileştirilmektedir. Kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için taksitli ödeme imkanı ile acil nakit imkanlarının yanı sıra günlük harcamalarında da destek sağlayan Şekerbank, ülkemizdeki özel bankaların kredi çeşitleri içerisinde dikkat çeken kampanyalara imza atmaktadır. Taksitle ihtiyaçların giderilebilmesi, acil nakit ihtiyaçlarının kolayca halledilebilmesi ve kredi kartında biriken puanlar ile yeniden alışveriş yapabilme olanağı sağlayan Şekerbank kredi kartları, şahısların bilinçli şekilde hareket edebilmeleri için çeşitli kartlar ile bu kartlara özel Şekerbank kredi kartı başvurusu yöntemleri bulundurmaktadır. Ancak, kredi kartlarının yanlış bir şekilde kullanılması ile kişilerin ekonomilerinde çökmeler olacaktır. Bu sebeple de, ihtiyacınıza doğru yanıtı verebilecek kredi kartlarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herhangi bir kredi kartına başvuru yapabilmek için bankalar kredi geçmişinizin iyi olmasını talep etmektedir. Şekerbank kredi kartı başvurusu için de kredi kartı geçmişinizin iyi olması gerekmektedir. Daha önceden kullanmış olduğunuz kredi kartlarınızın ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi ve banka hesaplarınızda belirli bir miktar paranızın bulunması, kredi kartı sahibi olabilmeniz için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Şekerbank kredi kartı başvurusu esnasında T.C. kimlik belgenizin yanında olması gerekmektedir. Şube yolu ile yapılacak başvurular için gerekli olan kimliğiniz, işlemlerinizin daha hızlı gerçekleştirilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bir diğer yöntem ise internet bankacılığı ile başvuru yapma yöntemidir. Yapılacak araştırmaların ardından olumlu sonuçlanan kredi kartınız 15 gün içerisinde hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Şekerbank SMS ile Kart Başvurusu Nedir?

Şekerbank, tüketicileri için çeşitli yöntemler ile başvuru seçenekleri sunmaktadır. Bu yöntemler, müşterilerinin en kolay şekilde kredi kartı elde edebilmesi için her geçen gün iyileştirilmeye devam etmektedir. Şekerbank kredi kartı başvurusu için hızlı bir yöntem olan SMS ile kredi kartı başvurusu, belli başlı adımlar ile yapılmaktadır. Şekerbank kredi kartı başvuruları seçeneklerine göre SMS başvurularında farklılıklar bulunmaktadır. Örneğin; Şeker Bonus Kart için ‘’BONUS’’ yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 1953’e göndermeniz gerekmektedir. Ancak, Bütçem Bonus Kart Şekerbank kredi kartı başvurusu içinse ‘’BUTCEM’’ boşluk T.C. kimlik numarası ile 1953’e gönderilmesi gerekmektedir. Şeker Kart için de yine aynı yöntemle ‘’SEKERKART’’ boşluk ‘’T.C. Kimlik’’ ile 1953’e SMS gönderilmektedir.

Şekerbank Kredi Kartım Ne Zaman Gelir?

Şekerbank kredi kartı başvurusu tamamlayan tüketiciler, kredi kartlarının ne zaman teslim edileceğini düşünmeye başlamaktadır. Kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerin, kredi kartının üretilmesine izin verilmesinin ardından 24 saat içerisinde kredi kartları Şekerbank tarafından kargoya verilmektedir. Şekerbank kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin kartlarının teslimi esnasında kart sahiplerine bilgilendirme yazıları iletilmektedir. Bu bilgilendirme yazılarında, kartın hesap kesim tarihi, alışveriş limitleri, nakit çekim ve karttaki toplam limit bilgisi verilmektedir. Bunlara ek olarak ise Şekerbank kredi kartı başvurusu sonrası kredi kartı şifre belirleme işlemlerini açıklayan bir metin de yer almaktadır. Müşteriler, kredi kartı şifrelerini belirlemek için müşteri hizmetlerini arayıp, sesli yanıt sistemi ile şifrelerini yenileyebilmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Limitleri ve Faiz Oranları

Şekerbank kredi kartı başvurusu sonrasındaki kredi kartı limitleri için kredi kartı işlemlerini gerçekleştirilen onay yetkilileri karar vermektedir. Şekerbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin halihazırda Şekerbank müşterisi olması durumunda işlemler daha hızlı gerçekleştirilerek, ödeme düzenine göre limit belirlenmektedir. Daha önceden banka müşterisi olmayan kişilerin, kredi kartı başvurusu sürecinde formlara ek olarak ilettiği aylık gelir düzeyi belgesine göre kart limitine karar verilmektedir. Şekerbank Bonus kartlarının ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılmasının ardından banka, müşterileri için limit artışına gidebilmektedir. Şekerbank kredi kartlarının faiz oranları ise daha önceden belirlenen işlemlere göre farklı şekillerde uygulanmaktadır. Şekerbank kredi kartı başvurusu sürecine dahil olan müşteriler, kredi kartı talepleri sonrasındaki formları imzalaması ile bu faiz oranlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Şekerbank Kredi Kartı Faiz Oranı: %0,75

Adres: Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1/1A, 34415 Kağıthane İSTANBUL

Telefon Numarası: 0850 222 78 78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şekerbank Kredi Başvurusu

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu