in

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları hayat kurtarıcılar haline geldi. İhtiyacımız olan para o an elimizde olmadığında daha sonra bankaya ödemek üzere kredi kartını kullanırız. Kredi kartları internetten alışveriş, taksitli alışveriş ve acil nakit ihtiyacı konusunda büyük birer yardımcıdır. TEB kredi kartı başvurusu yapmak için olduğunuz yerden kalkmanıza bile gerek yoktur.

Öncelikle kredi kartı sahibi olabilmek için bazı şartlar vardır. Bunlar;

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Kredi notunun risksiz grupta yer alması
 • Belgelenebilir gelire sahip olmaktır.

Kredi kartları çeşitli kampanyalara sahiptir. TEB kredi kartı başvurusu sırasında kampanyaları inceleyebilir, kendiniz için avantaja çevirebilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Çeşitleri

 • TEB Bonus Card: Bonus özelliklerine sahip TEB Bonus ile harcarken bonus kazanır, ayrıcalıklardan yararlanır ve dilediğiniz an nakit para çekersiniz.
 • TEB She Card: Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip bu çok özel kartla 200 TL üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarınızda %5 ekstra bonus fırsatına, kuaför, cilt bakımı ve sağlık harcamalarınızın ödemelerinde 3 taksit olanağına sahipsiniz.
 • CEPTETEB Kredi Kartı: CEPTETEB Kredi Kartı sadece size özel avantajlar sunan, istediğiniz avantaj paketini ekleyebildiğiniz bonus özellikli kredi kartıdır.
 • TEB Platinum Card: Seçkin bir hizmet anlayışı ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek TEB Platinum Card ve size ayrıcalıklar sunmaktadır.
 • TEB Yıldız Priority Card: TEB Yıldız Priority Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın.
 • TEB Özel World Elite Card: Özel Bankacılık müşterileri için çok özel bir kredi kartıdır.
 • TEB Sade Kart: TEB’den yıllık kredi kartı aidatı olmayan kredi kartı olma özelliğine sahiptir.
 • TEB Bonus Sanal Kart: Güvenli online alışveriş için kullanabileceğiniz bir özelliğe sahiptir

TEB Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar

TEB kredi kartı başvurusu işlemini internet bankacılığı sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan kolayca yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken  başvuru formunu doldurmak. Bu sayede hangi kredi kartının sizin için daha önemli olduğunu daha iyi görebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca TEB’in bir ayrıcalığı olan CEPTETEB uygulamasını kullanarak da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Başvuru

TEB kredi kartı başvurusu işlemini 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu İşlemleri

TEB kredi kartı başvurusu işlemleri oldukça kolaydır. Öncelikle başvurmak istediğiniz kredi kartını yukarıda belirtilen kartlar içinden seçin. Başvurularınızı TEB Şubelerinden, İnternet Bankacılığını kullanarak ya da  Çağrı Merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz banka tarafından değerlendirilir ve onaylanması durumunda kartınız adresinize gönderilir. Başvuruda bulunduktan sonra “Başvurum Nerede” özelliği sayesinde başvurunuzun geçirdiği süreç hakkında bilgi alabilirsiniz

TEB Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kredi kartı başvuruları artık internet sitesi üzerinden sistemleştirildiği için müşterilerden evrak talep edilmez. Sadece bazı durumlarda gelir belgeniz ya da SGK kaydınız talep edilebilir. TEB kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurmaktır.

Kart Başvurusu İptali

Eğer başvurunuz henüz onaylanmadıysa başvuru yapılabilen herhangi bir yerden iptalini de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak onaylandıysa başvurunuz iptal edilemez ve bu konuyu ayrıca görüşmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Kaybı Ya Da Çalıntı Bildirimi

Herhangi bir kayıp durumuyla karşılaştığınızda yapabileceğiniz en iyi şey Çağrı Merkezini aramaktır. Kartınızı kullanıma kapattırmak birkaç tuşlama işlemi kadar kısa sürecektir. 

Faiz Oranları

Masraf Adı

Faiz Oranı

Alışveriş Faiz Oranı

%2.15

Alışveriş Gecikme Faiz Oranı

%2.65

Limit Aşım Faiz Oranı

%2.15

Nakit Avans Faiz Oranı

%2.15

Nakit Avans Gecikme Faiz Oranı

%2.65

ŞipŞak Para Faiz Oranı

%2.15

Karttan Havale/EFT Faiz Oranı

%2.15

İşlem Öteleme /Taksitlendirme Faizi

%2.15

İlave Taksit İşlem Faizi

%2.15

Nakit Kredi Faiz Oranı

%2.15

Cepte Para Faiz Oranı

%2.15

Adresi: TEB Kampüs C ve D Blok  Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL

Telefon Numarası: 0216 635 35 35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEB Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu