in

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin kredi başvurularını kısa süre içerisinde değerlendirip dönüş yapan Türkiye Finans Katılım Bankası, tüketiciler için birçok avantaj sağlamaktadır. Türkiye Finans’ın kredi kartlarının hepsinde Bonus özelliği bulunmaktadır. Bankanın en sık kullanılan kredi kartı seçeneği Happy Kart’tır. Ancak, talep çeşitliliğine göre Gold ve Platinum seçenekleri de tercih edilmektedir. Müşterilerin gelir seviyelerine göre kademeli yerine doğrudan Gold ve Platinum kredi kartı verilmektedir. Türkiye Finans Bankası’nda genellikle bu gibi durumlar için gelir belgesi talep edilmektedir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar, Happy Kart, Gold, Platinum, Zero, Anne, Happy Kahramanmaraş Spor ve Haremeyn Kart (Hac-Umre ziyaretleri için) seçeneklerini incelebilir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Avantajları

Türkiye Finans Katılım Bankası kartları içerisinde Haremeyn Kart hariç tüm Türkiye Finans kredi kartı başvurusu seçenekleri bonus özelliği bulunmaktadır. Bu sebeple de Haremeyn Kart hariç diğer kredi kartları ile Bonus’un sağladığı her türlü avantajlardan yararlanılabilir ve güncel kampanyalara ücretsiz olarak dahil olunabilir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yaparken bilinmesi gereken bir diğer konu ise yapılan harcamalardan bonus kazanılabildiği ve bu bonusların da çeşitli harcamalarda kullanılabileceğidir. 100 binlerce işyerini bünyesinde barındıran Bonus, bu iş yerlerinden yapılan harcamalar için müşterilerine daha yüksek bonus vermektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Türkiye Finans Bankası’nda kredi başvuruları internet üzerinden yapılabilmektedir. Happy Kart, Happy Kart Gold ve Platinum gibi seçeneklerde Türkiye Finans kredi kartı başvurusu kolayca yapılmaktadır. Kredi başvuruları için kişiler, Türkiye Finans web sitesi üzerinden Ana Sayfa – Bireysel – Kredi Kartları – Hemen Başvur sıralaması takip edilmelidir. Kredi kartı başvuruları gün içerisinde değerlendirilerek bir sonuca bağlanmaktadır. Ancak, yoğunluk durumlarına göre bu süre uzayabilmektedir. Online başvurunun yanı sıra SMS yolu ile de Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapılmaktadır. SMS yolu ile başvuru yapabilmek için Happy yazıp boşluk bırakıp T.C.  kimlik numaranızı yazarak 2442’ye göndermeniz gerekmektedir. SMS ile gerçekleştirilen Türkiye Finans kredi kartı başvurusu, ön başvuru niteliğinde göz önüne alınarak son beyan edilen gelir düzeyleri dikkate alınmaktadır. Bu sebeple de gelir düzeyinizi yükseltebilecek yeni bir gelir belgesi ile şubeye başvurmanız gerekebilir.

Türkiye Finans Başvuru Sorgulama

Bankalar arasında kredi kartı başvuru sorgulama yöntemlerinde farklılıklar görülebilmektedir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu sorgulama yöntemi ise tüketicilerin çağrı merkezini arayarak gerçekleşmektedir. Çağrı merkezini aramak isteyen tüketicilerin, 0850 222 22 44 numaraları Türkiye Finans Bankası çağrı merkezi hattını aramaları gerekmektedir. Çağrı merkezi temsilcileri, kredi kartınızın başvuru durumunu ve kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenebilmenize yardımcı olmaktadır. Türkiye Finans kredi kartları genellikle en yakın şubenize teslim edilerek, buradan tüketicilere iletilmektedir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için Türkiye Finans web sitesi üzerinden online kredi kartı bölümünü ziyaret ederek güncel Türkiye Finans kampanyalarını incelebilirsiniz.

Kimler Türkiye Finans Kredi Kartlarından Yararlanabilir?

Online veya SMS yolu ile gerçekleştirilen başvurularda tüketicinin kim olduğu fark etmeksizin tüketicilerin kredi notları değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan değerlendirmelerin sonucunda tüketicinin ne kadarlık bir kredi elde edebileceği de bu kredi notuna bağlı olarak şekillendirilmektedir. Türkiye Finans kredi kartı başvurusu online ya da SMS yolu ile gerçekleştirilip reddedilen tüketicilerin, son gelir düzeylerini gösteren belgeleri ile en yakın şubeye giderek yeniden başvuru yapması gerekmektedir. Online ya da SMS yolu ile Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin T.C. vatandaşı ve 18 yaş üzeri olma zorunluluğu bulunmaktadır.

SMS Şube ile Kredi Kartı Bilgisi Sorgulama

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartı bilgilerini sorgulamak için belli başlı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan biri de SMS şubesiyle bilgileri öğrenmektedir. SMS yolu ile bilgi öğrenebilmek için Mesaj bölümüne KART yazıldıktan sonra boşluk bırakılarak sorgulama yaptırılmak istenen kredi kartının 16 basamaklı kart numarasının son 4 basamağı yazılır ve bu mesaj 2442’ye iletilir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Faiz Oranı: 0,89

Adres: Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No: 6 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon Numarası: 0850 222 22 44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu