in

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank, müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda kredi kartlarını çeşitlendirmiştir. Vakıfbank kredi kartları çeşitliliği ve kullanım özelliklerine göre her alanda birçok avantaj sağlamaktadır. Vakıfbank’ın kullanıcı dostu kredi kartları çeşitleri arasında World, Taraftar, MilPlus, Rail&Miles, Like, Anlaşmalı Ortak Markalı ve Ticari Kartlar gibi birçok kredi kartı bulunuyor. Size uygun en iyi kredi kartını kullanım durumunuza ve seçeneklerinize göre sağlanan avantajları karşılaştırarak en uygun şekilde seçebilir, Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeler ile değişen ödeme sistemleri, kredi kartı kullanımının pratik ve daha güvenli olduğu yönündedir. Ülkemiz, kartlı ödeme sistemleri teknolojisinde diğer ülkelere göre çok ileri düzeydedir. Vakıfbank da ülkemiz bankaları arasında bulunan kartlı ödeme sistemleri teknolojisinde sürekli gelişerek ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaparak sizler de Vakıfbank müşteri ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank’ın kredi kartı fırsatları incelendiğinde birçok kolaylık bizleri karşılıyor.

Bu kolaylıklar arasından en önemlileri

 • Ekstre Erteleme Kolaylığı
 • Mobil Temassız Ödeme
 • Nakit Avans
 • Peşine Taksit
 • Sözünle Kazan
 • Ek Kart
 • HGS&OGS Ödemeleri
 • Temassız Alışveriş
 • Sanal Kart
 • Otomatik Fatura Ödeme
 • Toplu Ulaşım Hizmetleri İşlemleri
 • Mobil Hat TL Yükleme Hizmetleri

Ayrıca Vakıfbank kredi kartı  başvurusu sonucu alacağınız kredi kartı ile  mobil uygulama üzerinden kullanıcılarına da birçok avantaj sağlayarak özel indirimler, ek puanlar gibi ayrıcalıklar sağlamaktadır.               

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilmek için Vakıfbank web adresi, mobil uygulaması, telefon bankacılığı, sms hizmeti üzerinden online olarak hızlı başvuru tercih edebilir ya da Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek başvurunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Online başvuru kanallarında, sizleri kart başvurusuna yönlendiren adımları takip edebilirsiniz. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yaparken size uygun en avantajlı kredi kartını belirleyerek, başvuruda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde form üzerinden doldurabilir, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaparken ilk olarak Vakıfbank’a ait başvuru kanallarında bulunan başvuru formunu doldurmak gereklidir. Banka yetkilisi başvurunuzu görüntüleyerek onay verebilir ya da onay vermesi için diğer belgelere ihtiyaç duyabilir. Bu konuda sizlere ulaşarak tarafınızdan kimlik, maaş bordosu gibi belgeleri bankaya iletmenizi isteyebilir. Bu istenen belgeler sizlerin de kolay erişebileceği ve tarafınıza ait belgelerdir.      

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurularında Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sırasında, başvuru sahibinde belirli genel nitelikler aramaktadır.

 • 18 yaşından büyük olmalı
 • Kredi puanın yeterli olması
 • Belgelenebilir bir gelire sahip olması
 • Daha önce farklı bankalardan aldığınız kredi kartlarının durumu

Niteliklerini inceler ve bu nitelikler üzerinden kartınıza onay veya ret verebilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Onay Aşamaları

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapıldığında, size verilen başvuru numarası ile başvurunuzu kolayca takip edebilirsiniz. Başvuru numaranız ile web sitesi üzerinden onay durumunu, basım aşamasını ve gönderilen kargo durumu gibi bilgileri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank, başvurunuzda belirttiğiniz telefon numarasına başvuru durumunuz ile ilgili işlemleri kapsayan bilgilendirici mesajları da tarafınıza gönderir.

Onaylanan Vakıfbank Kredi Kartı Tarafınıza Nasıl Ulaştırılır?

Vakıfbank ile anlaşmalı kargo firması, başvurunuzda belirttiğiniz kart teslim adresine kartınızı tarafınıza ulaştırır ve kredi kartınıza bu sayede kavuşursunuz. Sizleri adreste bulamadığı ya da benzer iletişim sorunlarından kaynaklanan aksi durumlarda, kredi kartınız ilgili şubeye teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir. Bu durumda şubeye giderek vakıfbank kredi kartı başvurusu sonucu onaylanan kredi kartınızı kolayca elde edebilirsiniz.

Alışveriş Faiz Oranı

%1.84

Gecikme Faiz Oranı

%2.52

Vakıfbank Genel Müdürlüğü

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz CaddesiNo:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon: +90 216 724 10 00

Vakıfbank Çağrı Merkezi

0850 222 0 724

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu