in

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Her şeyin dijitalleştiği dünyamızda harcamalarımız da dijitalleşti. Artık alışverişlerimizi bile çoğunlukla online olarak yapmaktayız. Kredi kartları da pratik çözümler sunan bir gereç olarak hayatımızdaki yerini sağlamlaştırdı. Yapıkredi Bankası da işte tam olarak bu noktada hayatınızı daha da kolaylaştıracak kredi kartı portföyü ile karşınızda. Türkiye’nin en geniş bankacılık hizmetlerini veren Yapıkredi Bankası, kredi kartı tercihlerinizde de hizmetleriyle sizin yanınızda yerini alıyor. Worldcard kredi kartı ile birlikte sizleri, alışverişlerinizde kolaylıklar, çeşitli indirimler, kampanyalar ve daha fazlası şaşırtıcı sürprizler bekliyor. Yapıkredi bir kez daha sizleri düşünüyor. Yalnızca Worldcard Kredi Kartı Başvurusu yaparak  çok geniş bir alanda bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. 

Üstelik Yapıkredi Worldcard kredi kartı başvurusu yapmak artık çok kolay. Uzun ve sancılı evrak süreçleri, imzalar ve terleten sorular artık tarihe karıştı. Yapıkredi her alanda olduğu gibi Worldcard Kredi Kartı Başvurusu aşamalarında da sizleri düşündü ve işleri sizler için kolaylaştırdı. Siz de Türkiye’nin en geniş kredi kartı portföyü olan Worldcard’a sahip olmak istiyorsanız başvurularınızı şubeye gitmeden İnternet üzerinden, Yapıkredi mobil uygulamasından, SMS yolu ile ya da bankamızın telefon hizmetlerinden yapabilirsiniz. Başvurduğunuz takdirde kartınız, yine şubeye gitmeden bildirdiğiniz adrese teslim edilecektir.Böylece Yapıkredi, Worldcard kredi kartı başvurusu aşamasında da sizleri memnun etmeye devam ediyor.

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu İşlemleri

İnternet Üzerinden Başvuru

İnternet üzerinden Worldcard Kredi Kartı Başvurusu yapabilmek için tek yapmanız gereken worldcard.com.tr adresine girip hemen başvur butonuna tıklamak. Devamında ise tek ihtiyacınız olan telefon numaranız ve T.C. Kimlik Numaranız ile başvuru talebinizi iletmek.

Yapıkredi Mobil Uygulaması Üzerinden Başvuru

Mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilmeniz için tek tıkla uygulamayı indirip sonrasında Yapıkredi mobil ürünler kısmından başvurular menüsüne tıklamanız yeterlidir.

SMS İle Başvuru

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız “WORLD” yazıp boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numarası” ile birlikte, 4421’e gönderin. “WORLD” yazıp boşluk bırakıp yine T.C. Kimlik numaranız ile birlikte 4407’ye gönderirseniz ise kredi kartı başvuru takibini yapabilirsiniz. SMS’leriniz Worldcard kredi kartı başvurusu için yeterli olacaktır.

Worldcard kredi kartı başvurusu için ve bu başvuruları takip amacıyla attığınız SMS’ler için kendi telefon operatörünüz sizden 1 SMS ücreti kesecektir.

Telefon Üzerinden Başvuru

444 0 444 numarasını arayarak Worldcard Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz. Aynı şekilde başvuru kontrolünüzü de bu numara yoluyla yapabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda görevli personel sizi yönlendirecektir.

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Binlerce evrak imzalanan, kendinizin bile hatırlamadığınız bilgileri aktardığınız, uzun ve sancılı başvuru süreçleri artık geride kaldı. Uzun evrak süreçleri artık iki tıkla parmağınızın ucunda. Worldcard Kredi Kartı Başvurusu için artık tek gereken Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız.

Worldcard Kredi Kartı Başvurusunda Dikkate Alınan Hususlar

  • Worldcard Kredi kartı başvurusunda bulunabilmeniz için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Kanunlarımızda belirlenmiş reşit olma yaşı olan 18 yaşının altındaysanız kendi üzerinize bir kredi kartı çıkartmanız mümkün değildir. Ancak 18 yaşından küçükler için ailelerin ek kart çıkartması mümkündür.
  • Worldcard kredi kartı başvurusu yapılabilmesi için size verilen kredi notunun çok düşük sınırlarda yer almaması gerekir. Eğer kredi notunuz düşük ise kredi kartı alma ihtimaliniz düşebilir.
  • Eğer çok yüksek limitli bir kredi kartı talep ettiyseniz ya da gelir seviyeniz banka tarafından tespit edilemediyse bunun için sizden ek olarak gelir belgesi talep edilebilir. Banka gelir seviyenizi değerlendirir ve bu gelir seviyesi ile uyumlu olacak kredi kartı limitini sizin için belirler.

Worldcard Ayrıcalıkları

Akaryakıt, eğitim, elektronik, mobilya ve dekorasyon, İnternet alışverişleri, gıda ve kişisel bakım gibi pek çok alanda çeşitli indirimler, taksit imkanları ve “World puanlar” ile sizlere kazandıracak fırsatlar sunar. Worldcard Kredi Kartı Başvurusu yaptığınız takdirde tüm bu hizmetlerle daha fazlası sizi bekliyor olacak.

Worldcard Kredi Faiz Oranı: %1,39

Adres: Yapıkredi D Blok Plaza Büyükdere Caddesi Levent 34330 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 90(212) 339 70 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Başvurusu