in

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı, The Banker dergisi tarafından yapılan seçimde dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasında yer alan ilk ve tek Türk kredi kartıdır. Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu yaparak Yapı Kredi’nin kullanıcılarına sunduğu kazanç ve fırsatlarla dolu bir dünyaya giriş yapabilirsiniz. Yapı Kredi bankası kredi kartına sahip olarak anlaşmalı üye iş yerlerinde taksit ve world puan imkanlarından, kullanıcılarına özel ayrıcalıklı ek hizmet ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartına sahip olmak ve Yapı Kredi’nin ayrıcalıklı dünyasına katılmak için yapmanız gereken tek şey Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapmak. Dijitalleşen bankacılık hizmetleri ile kredi kartı başvurusu yapmak artık çok kolay. Başvuru yapmak için şubeye gitmeye, evrak işleri ile uğraşmaya gerek bulunmuyor. Yapı Kredi internet bankacılığı veya Yapı Kredi mobil bankacılık üzerinden Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapabilir, Yapı Kredi kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dijital olarak kredi kartı başvurusu yapmak için Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekmez. SMS yolu ile veya Yapı Kredi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartına sahip olmak için serbest meslek geliri, maaş, kira geliri gibi düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Dijital kanallardan Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu işlemi için cep telefonu hattınızın olması yeterlidir. Başvuru sayfasında cep telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu kullanarak giriş yapabilir, sizden istenilen adres, gelir durumu gibi bilgileri doldurarak Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru ve teslim sürecinin tamamını Yapı Kredi internet sitesi üzerinden size verilen başvuru numarası ile takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

Yapı Kredi Bankası kredi kartınızı kullanım amacınıza göre ihtiyacınıza uygun kart çeşitleri sunar. Kredi kartı kullanım tercihlerinize uygun kredi kart çeşidini seçerek kampanya ve avantajlardan daha fazla yararlanabilirsiniz.

  • Kredi kartınızı yoğun olarak market ve restoran alışverişlerinizde kullanıyorsanız World Gold Kartı tercih ederek bu sektörlere özel kampanyalardan yararlanabilir daha fazla taksit ve puana sahip olabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapıp yıllık kart aidatı ödemek istemiyorsanız World Eko Kartı tercih edebilirsiniz. Üye iş yerlerinin sunduğu standart taksit ve puan uygulamalarından yararlanabileceğiniz gibi yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
  • Kredi kartınızı çoğunlukla akaryakıt alışverişlerinizde kullanıyorsanız Opet World Kart tam size göre. Opet işbirliği ile kullanıma sunulan bu kart ile Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarından ekstra world puan kazanırsınız.
  • Seyahatleri ve tatilleri seviyorsanız Yapı Kredi Adios kartı tercih edebilirsiniz. Tatil ve seyahat harcamalarınızda ekstra puan ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanları sonraki tatil ve seyahat harcamalarında kullanabilirsiniz.
  • Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu amacınız fazladan taksit ise Yapı Kredi Taksitçi kart ihtiyaçlarınızı karşılar. Harcama yaptığınız yer taksit yapmasa bile Taksitçi Kart ile alışverişlerinizi 3 ilave takside kadar taksitlendirebilirsiniz.
  • Öğrenci iseniz Yapı Kredinin öğrenciler için çıkarmış olduğu Play Kartı mutlaka incelemelisiniz. Öğrencilere özel indirim ve avantajlarının yer aldığı Play kart tam öğrencilere göre.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusunun Değerlendirilmesi ve Kart Teslimi

Başvurularınız Yapı Kredi’nin kredi değerlendirme politikalarına göre değerlendirilmektedir. Kredi notunuz, mevcut limit risk durumunuz başvurunuzun değerlendirilmesi için kilit öneme sahiptir. Yapılan değerlendirme sonucunda tarafınıza sms ile olumlu olumsuz bilgilendirme yapılır. Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde Yapı Kredi Kredi kartınız adresinize özel kurye ile gönderilmektedir.

Kartınız kullanıma kapalı olarak tarafınıza gönderilir. Kartınızı kullanıma açtırmak için yapmanız gereken tek şey kartınıza şifre almaktır. Kartınıza şifre almak için kullanabileceğiniz yöntemlerle ilgili bilgilendirme evrağı kart ile birlikte tarafınıza teslim edilmektedir. Eğer dijital kanallar üzerinden Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı başvurusu yaptıysanız kart teslim anında kredi kartı sözleşmesi için tarafınızdan imza alınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızın teslimatı sadece tarafınıza yapılmaktadır. Kredi kartınıza şifre oluşturduktan sonra kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı güncel faiz oranı: 2.25

Adres: Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Caddesi Levent 34330 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0212 339 70 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu